FABRİKA - İŞ MAKİNALARI

         FABRİKA - İŞ MAKİNALARI:

Yılların deneyimine sahip firmanın, müşteri portföyünde yaklaşık 12,000 Türk  ve 300 den fazla yabancı üretici ve ticari firma bulunmaktadır.

Ayrıca müşteri portföyünün yanı sıra holding bünyesinde 200,000 den fazla üretici ve ticari Türk firmasının    bilgileri bulunmaktadır.

Bu firmalara ait database de sektörel, bölgesel ve ithalatçı - ihracatçı diye kategorilere ayrılarak yönetilmektedir. Sürekli güncellenen database sayesinde yurt içi ve yurt dışından gelen fabrika ve iş makinaları talep veya arzlarına kısa zamanda    yanıt verilmektedir.

Fabrika satışı, finans, şirket birleşmeleri, yasal prosedür ve süreçler konularında uzman kadrolarla çalışmalarımız mevcuttur. 

Bu alanları kapsayan her türlü talebe, firmamız en kısa zamanda yanıt verebilecek alt yapıya sahiptir.

Ayrıca halihazırda satışta olmayan fabrikalar için müşteri talepleri doğrultusunda, araştırma, ön görüşme ve pazarlık aşamaları uzman ekibimizce yürütülmektedir. Tüm çalışmalarımız protokol ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirilir.

Talep edilen fabrika ve iş makinaları standartları firmamıza bildirilir, araştırma ekibimiz anında araştırmalara başlayıp, üretim yerlerini bizzat ziyaret edip, uygun olan alternatif firmaları tarafınıza raporlanır; firmanız tarafından uygun görülen firmayla bağlantıya geçilip, fabrika  ziyaretleri organize  edilerek, iki taraf arasındaki anlaşma sağlanır.

Resim Galerisi

İletişim

KOÇSAR HOLDİNG AŞ.

Adres: ASUDE SOKAK (Eski sokak adı: Karanfil) NO:1 /10 BEYAZ KÖŞK
DİKİLİTAŞ BEŞİKTAŞ 34349 İSTANBUL

E-mail: info@kocsarholding.com.tr